ABY s.r.o.
ABY ... ste si pamätali


    Výroba pohľadníc

pohladnice V dobe emailov a mms niečo nezvyčajné. Prekvapte pohľadnicou, na ktorej bude snímok z dovolenky, zo zaujímavej akcie, váš portrét, vaša kesba alebo akýkoľvek váš návrh.

Pohľadnica je otváracia, po zložení má rozmer 10x15 cm, povrchovú úpravu potlačenej strany lesklú, vnútornú stranu mierne matnú s priestorom na vpísanie ľubovoľného textu, blahoželania, pozdravu ...

Buďte originálny a pošlite svoju vlastnú papierovú pohľadnicu poštou. Ak máte fotografie už nafotené, stačí ak nám ich zašlete e-mailom a my vám z nich vyrobíme nádherné pohľadnice. Ako predlohu môžete zaslať nie len fotografiu, ale aj akúkoľvek vašu grafickú úpravu, fotokoláž, jednoducho čokoľvek, čo chcete mať vytlačené na vašej pohľadnici. Jediným obmedzením je rozmer. Vaša grafická predloha by mala mať rozmer 15x10 cm alebo by mala byť upravená tak, aby bol zachovaný pomer strán 3:2.

Cena: určuje sa podľa objednaného množstva a náročnosti potrebnej grafickej úpravy.

Ako objednávať?

Možností je mnoho. Využite niektorý z kontaktov uvedených na stránke. Podstatné je, ABY sme sa dozvedeli, čo potrebujete a kam to máme doručiť.

ABY ste boli spokojní, potrebujeme od vás pri objednávaní niekoľko informácií.
Pre správne doručenie objednávky:
 • kontakt, na ktorom ste zastihnuteľní
 • pre doručenie objednávky poštou alebo kuriérom: meno a presnú adresu
 • spôsob platby: prevodom vopred na účet
 • Pri objednávaní pohľadníc a kalendárikov:
 • počet kusov
 • číslo predlohy z našich predlôh alebo vašu predlohu
 • požiadavky na dodatočnú grafickú úpravu
 • Niekoľko našich návrhov, ktoré si môžete objednať

  P 01 P 02

  P 03 P 04

  P 05 P 06

  P 07 P 08

  Potešte svojho miláčika originálnou pohľadnicou s vašou fotografiu. Stačí, ak nám zašlete emailom fotografiu, číslo návrhu (ktoré je uvedené pri každom návrhu vpravo hore) a my vám vyrobíme nádhernú pohľadnicu. Ak vám ani jeden z uvedených grafických návrhov nevyhovuje, zašlite nám váš návrh a my vám vyrobíme vašu originálnu pohľadnicu.


  Netrpezlivo čakáme na vaše objednávky. ABY ste boli spokojní.