ABY s.r.o.
ABY ... ste si pamätali


    INÉ NOVOROČENKY


Predstavujeme vám "iné novoročenky", ktoré zaručene neskončia po Vianociach v koši.
    
Novorocenky  Sú výnimočné tým, že sú navrhnuté a vyrobené ako magnetka - kalendár, novoročenka a reklamná plocha zároveň.

Pre vašich obchodných partnerov to je nie len pekné a zvláštne poďakovanie, ale zároveň praktická pomôcka pri plánovaní, ktorá je vždy "poruke" s kontaktom na vašu firmu. Takouto novoročenkou sa vám podarí jednoducho a nenásilne dostať kontakty a informácie o vašej firme k vašim obchodným partnerom na chladničku, mikrovlnku ... jednoducho na miesta, kde chodia každý deň :-).Vaša "vizitka" sa takto nestratí medzi niekoľkými desiatkami (alebo stovkami) iných, ktoré sú zakladané do neprehľadných vizitkárov.

"Iná novoročenka" má navrhnutý rozmer cca 9x13 cm, je vyrobená z magnetickej fólie hrúbky 0,7 mm, ktorá má povrch ošetrený proti poškodeniu lamináciou, čím sa stáva odolná voči vode a je povrchovo umývateľná.

Po úprave textu je možné takúto novoročenku použiť aj ako veľmi milý a praktický darček pre vašich blízkych a známych, ako pozdrav, oznámenie, blahoželanie ....

Podľa vašich požiadaviek vám upravíme podkladový snímok aj text. V prípade záujmu je samozrejme možné vyrobiť magnetické novoročenky aj iného rozmeru ako je tu uvedný.


Neváhajte a nechajte si vyrobiť vlastnú inú novoročenku.

.... a tu je niekoľko ukážok pre vašu inšpiráciu ....

Novorocenky 2013

Netrpezlivo čakáme na vaše objednávky. ABY ste boli spokojní.