ABY s.r.o.
ABY ... ste si pamätali

    

Kľúčenky pre vás

jedna alebo tisíce

Magnetky Kľúčenka - prívesok na kľúče, ale nie len to. Môže to byť fotografia vašich najbližších, vášho partnera, spomienka na niekoho alebo niečo, čo je pre vás dôležité. Vy rozhodujete, aký snímok vám vsadíme do kľúčenky.

Kľúčenka má tvar štvorca alebo obdlžníka. Je do nej možné vložiť fotografiu alebo grafickú predlohu rozmerov 3,2 x 3,2 cm (štvorcová) alebo 2,4 x 3,6 cm (obdlžníková) z oboch strán.

Ak máte fotografie už nafotené, stačí ak nám ich zašlete e-mailom, alebo osobne prinesiete a my vám z nich vyrobíme jedinečné kľúčenky. Je to veľmi pekný a milý darček, ktorý si ľudia nosia celý deň so sebou.

Špeciálna ponuka pre tých, ktorí sa radi odlišujú: kalendár vo forme kľúčeniek - sada 12 kľúčeniek. Kalendár na kľúčenkách, aký nemá nik. Na každý mesiac jedna kľúčenka. Stačí, ak nám zašlete 12 fotiek a my vám vyrobíme 12kľúčenkový kalendár. Na každej kľúčenke budete mať z jednej strany dni v danom mesiaci a na druhej strane jednu fotografiu. Takto budete mať každý mesiac vždy novú kľúčenku s aktuálnym kalendárom.

Ako objednávať?

Možností je mnoho. Využite niektorý z kontaktov uvedených na stránke. Podstatné je, ABY sme sa dozvedeli, čo potrebujete a kam to máme doručiť.

ABY ste boli spokojní, potrebujeme od vás pri objednávaní niekoľko informácií.
Pre správne doručenie objednávky:
 • kontakt, na ktorom ste zastihnuteľní
 • pre doručenie objednávky poštou alebo kuriérom: meno a presnú adresu
 • spôsob platby: prevodom vopred na účet
 • Pri objednávaní kľúčeniek:
 • počet kusov
 • číslo predlohy z našich predlôh alebo vašu predlohu na jednu aj druhú stranu
 • požiadavky na dodatočnú grafickú úpravu
 • Niekoľko našich návrhov, ktoré si môžete objednať

  K 01 K 02

  K 03 K 04

  K 05 K 06

  K 07 K 08

  Potešte svojho miláčika originálnou kľúčenkou s vašou fotografiu. Stačí, ak nám zašlete emailom fotografiu a číslo návrhu (ktoré je uvedené pri každom návrhu vpravo hore) a my vám vyrobíme originálnu kľúčenku. Ak vám ani jeden z uvedených grafických návrhov nevyhovuje, zašlite nám váš návrh a my vám z neho vyrobíme kľúčenku.


  Netrpezlivo čakáme na vaše objednávky. ABY ste boli spokojní.