ABY s.r.o.
ABY ... ste si pamätali


    Kalendár či kalendárik pre každého

Kalendárik
    Praktický kalendárik, ktorý môžete mať stále pri sebe ale aj na vašom stole. Stačí nám zaslať vašu fotografiu, alebo čokoľvek, čo by ste mali radi na svojom kalendáriku. Celková veľkosť kalendárika je 10x15 cm, je v strede prehnutý na polovicu, takže na jednej polovici máte vašu predlohu, na druhej polovici dni v roku.

Kalendárik magnetka
    Magnetka s vašou fotografiou a celým rokom v podobe malých dátumov, ktorú si môžete "prilepiť" na chladničku, mikrovlnku, na čokoľvek magnetické. Magnetka má rozmery prevažne 6x9 cm, ale je možné vyrobiť akýkoľvek rozmer maximálne 18x28cm, je povrchovo upravená lamináciou, takže ju stačí v prípade znečistenia utrieť vlhkou handričkou.

Nástenný kalendár
    Kalendár s vašimi obľúbenými zábermi, vhodný na zavesenie kdekoľvek. Cena podľa počtu listov a veľkosti jednotlivých strán.

Kalendár vo forme kľúčeniek - sada 12 kľúčeniek
     Kalendár na kľúčenkách, aký nemá nik. Na každý mesiac jedna kľúčenka s kalendárom. Stačí, ak nám zašlete 12 fotiek a my vám vyrobíme 12kľúčenkový kalendár. Na každej kľúčenke budete mať z jednej strany dni v danom mesiaci a na druhej strane jednu fotografiu. Takto budete mať každý mesiac vždy novú kľúčenku s aktuálnym mesiacom v roku so sebou.

Iné formáty
    Ak by ste mali radi kalendár s vašimi fotografiami, ale vyššie uvedené formáty vám nevyhovujú, zašlite nám vašu požiadavku. Po dohode s našou grafičkou vám zašleme cenovú ponuku.


Cenové kalkulácie na požiadanie zdarma.